klob1

Jak se zbavím, když se na internetu ohrnuje pravý horní roh? Jako stránky v knize nebo v sešitě?

A pak tam pod tím jsou jako reklamy nebo různé hry.

Odpovědi
setapouch

Malo infomaci, dej screenshot.

ivzez

Zakaž v prohlížeči javascript,
potom se místo ohýbajícího se růžku
nebo jiných pohyblivých reklam
zobrazí reklamy statické nebo textové.

Má to ale jednu nevýhodu – na některých webech
nebudou dostupné všechny funkce.
Třeba tady mi nefunguje našeptávač ani vyhledávání,
nezobrazují se náhledy, nevidím, kdo co ohodnotil, …

cochee

Tohle je jistý druh malware. Nedávno jsem to známému tahal ze zamořeného pc. Projeď si PC aspoň čtyřmi různými antimalwary/an­tiviry, je toho několik kombinovaných věcí dohromady a současně. Hodně toho vyčistí např. Malwarebyte's An­tiMalware (je zdarma), ale ani ten neodstraní všechno. Všimni si taky, že v seznamu nainstalovaných programů je několik, které tam určitě nebyly nainstalovány vědomě. To je ono.