Jak se zbavím co nejrychleji monokla pod okem?

Odpovědi
Miroslavst

Tak v první řadě předcházet tomu, abys ho měl-tedy neprat se. Nyní je však pozdě, takže studené obklady a používat mast heparoid.

hanny 2

Tak to bude problém.Vím že existuje sprej,který je na rychlejší hojení modřin,ale už nevím, jak se jmenuje,zeptejte se v lékárně.Zkuste konopnou mastičku nebo Ibuhepa,heparoid se už myslím nevyrábí.

venkovan

Kus syrového bifteku, ale musí to být hned. Nebo si nechat udělat na druhé straně stejný aby byla tvář souměrně barevná a tvrdit, že je to nová móda.

MacaM

Doporučuji bylinný gel, který urychluje vstřebávání modřin, zklidňuje, revitalizuje pokožku,…domácí lékárnička do každé domácnosti.
Jinak použít make-up.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou