Džanička

Jak se zařizují slavnosti piva, když chci být pořadatel. Poradíte, co vše si oběhnout, co vyřídit, a co z toho budu mít?

Doplňuji:
Ne nejde o zisk, jde o slavnosti, ale jako každý pořadatel, z toho přeci budu něco mít.. Ale já nepotřebuji peníze, jinak bych slavnosti nechtěla pořádat, ale spíš o uznání ostaních..

Nejlepší odpověď
tom004

Takže,nejde o slavnosti,ale o zisk.A,to se mi těžko radí.
Doplňuji:
Jediná možnost je, poradit se,s někým,kdo má alespoň,minimální zkušenost.jeden člověk,nemá šanci,vše zařídit.A,vypsat tsdy,co všechno je potřeba,ani nejde.Jenom pro přiblížení:pomáhal jsem kamarádovi,který měl na starost,zajistit vše,kolem hudební produkce.Doce­la,perná práce,která začala 7 měsíců,před vastním konáním slavností.Tak­hle,nás kolem zajišťování,všeho potřebného,ma­kalo,snad 20.Ale,když vyjde,i počasí,tak je to paráda.A,co se týká peněz,na zbohatnutí,to rozhodně,nikdy nebylo.Hlavní je,vyrovnat všechny závazky,a poplatky,a jak se říká,zbyde,„na kafe“. 🙂

Další odpovědi
salsa verde

většina pořadatelů má z toho akorát jen dluhy…aspoň to všichni pak říkají.