Jak se zaregistruji v programu ZAV?

Nejlepší odpověď
misa-radilka

Jako samouk asi kontaktujte pana Zaviačiče a objednejte si jeho program. Dostanete jméno, heslo, licenční klíč a podle návodu se registrujte. (My měli tento program před 7 lety koupený přes školu hromadně.)

Zdroj: http://www.zav.cz/

Další odpovědi
nikeroska

My jsme taky měli ve škole, to bylo zadarmo a pak kdo chtěl se učit doma tak musel zaplatit asi 400,– a dostal číslo, mohl si přihlásit asi 5 lidí na jeden pc a psal, cvičení byla přenosná. Super programek, určitě do něj investujte ;)