NO NAME

Jak se zaregistrovat na Novinky.cz?

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jak se zaregistrovat na server Novinky.cz. Zkouším to jak dlouho a vždy to ukazuje Přijímání nových registrací do názorových fór bylo 8.9.2011 pro velký zájem pozastaveno. Jakmile vyřídíme došlé žádosti, začneme přijímat nové. Děkujeme za pochopení. A když dnes konečně ne a mám před sebou Registrační údaje, tak tam vidím jen informace o mě a žádné tlačítko potvrzení. Jak na to? Děkuji
Doplňuji:
Kropitko: Právě, že dole žádné tlačítko není: http://img46.i­mageshack.us/im­g46/8341/nepoj­menovan2f.jpg

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak mně tam normálně naskočil formulář

http://www.no­vinky.cz/vase­nazory

pak dole je odeslat, odešlete a objeví se zpráva, že vám bude do 7 dnů zaslán autorizační kód, pod kterým se pak přihlásíte

Tak znovu jsem koukala na to, co jste sem vložil, vždyť vy už registrovaný jste. Nahoře nad tím formulářem máte napsáno, že vám poštou přijde ten kód,,,tak trpělivost..:-)

Další odpovědi
chudst

Je to jak rika Kropitko – uz tam zaregistrovan jste. Musite vytrvat. U me to trvalo nekolik tydnu, nez mi tento dopis prisel, zadnych „7 dni“. Uz jsem ho ani necekal, kdyz se proste najednou objevil.

Takze: vytrvat.

NO NAME

Právě, že dole žádné tlačítko není: http://img46.i­mageshack.us/im­g46/8341/nepoj­menovan2f.jpg

kropitko

No já ho tam mám, tak vyplňte formulář znova, já to právě před chvílí udělala a odeslalo se to a přišla ta zpráva o tom, že mi bude zaslán ten kód.

A když otevřete ten odkaz, co jsem vložila já, tak tam také nemáte „souhlasím s podmínkami“ a ODESLAT,,vidíte to v tom formuláři, v tom co jsem vložila? Pokud ne, tak bude nějaká chybička u vás, třeba v prohlížeči, nebo já nevím, tomu moc nerozumím.