Avatar uživatele
SinceX

Jak se zapojit do diskuze?

Často tu čtu něco o diskuzích, jak bych mohl diskutovat na danou otázku? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, kapka, PostApMan, anonym před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

hledej máš v diskuzi přispěvek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Pod Otázkou je bublinka a vedle ní nápis diskuze, tam se dá svévolně diskutovat, ale moc lidí to tu nevyužívá.
Doplňuji:
„…ale moc lidí to nevyužívá“ – si připadám hloupě, těch 19 příspěvků v diskuzi je náhoda :)

Upravil/a: PostApMan

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jdete někdo na pivo?

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Zajímavá otázka na serveru, kde jsou uživatelé od sebe vzdálení v průměru tak 50km (jak kdo já vím:) ) Ale jestli jste to myslel tak jestli má někdo v plánu dnes večer jít na pivo, tak ano plánuji to…jako každou sobotu „zajít na jedno“

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ted nevím kdo co psal první a co poslední

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Tak nějak, jediným pomocníkem jsou ty minuty :)

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no super ted už to nebudu komolit vzpomenu si na význam,mně to přišlo těžký jméno nemněla jsem se čeho chytit,myslíš že může být diskuze omezena jako je omezen počet udělených opalců?

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Ne, myslím že ne, diskuzi slušně řešeno „odflákli“, takže to nijak omezené nebude, to by to pak nebyla „volná diskuze“ :)

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Mám teď v tom „stromku“ diskuze pěknej bordel, měli by to nějak odlišit (bíla,šedivá na střídačku nebo tak něco) Vůbec se v tom teď nevyznám, no odhalili jsme jednu část „odpovědí“ co je tak trochu nedoladěná…:)

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Je třeba rozlišovat „přidat názor“ a „odpovědět“ . Odpovědi k názoru jsou graficky rozlišené!!

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Pokud si prohlédneš mé reakce, tak jsem toto pochopil – strom diskuze na způsob Názor->Reakce Názor->Reakce->Reakce na reakci atd. :) Ale i přesto je to tak trochu nepřehledné, ale to v podstatě každá „stromová diskuze“

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

promin to jméno já si ho zapamatuju slibuju,má nějaký význam nebo tě napadlo jen tak?

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Jsme pravděpodobně rozjeli 1. Velkou diskuzi bez porušení pravidel na serveru odpovědi.cz :)

Počítal jsem s tím, že když si vytvořím přihlouplou a na první pohled nesmyslnou přezdívku že jí dřív nebo později někdo zkomolí…(myšleno v dobrém)

Znamená to toto: Post->Ap=Apokaliptický->Man->Muž Jsem fanda do filmů Já legenda, Kniha přežití, Den poté apod. A hlavně když si mojí přezdívku hodíte do googlu tak zjistíte že jí nikdo jiný nepoužívá a je tedy – Originální a o to mi šlo ;)

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

MostApMane tak to mně nenapadlo možná že máš pravdu,to by ale nikdo nepřiznal

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Nepřiznal to je mi jasné, ale možná by té honby za „palečky“ nemuselo být tolik, si připadám jako kdyby se jednalo o nějaký závod/sport nebo co :)

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

kapko mně chodí ma email i diskuze,ale jako běžná odpověd není tam nijak napsáno že to je v diskusním poli

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Ano, mě taky, díky.

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

tak na to ti neodpovím nevím,možná kdyby to bylo barevně rozdělené všimli by si všichni

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Nebo kdyby to nebylo tak „prťavé“ (bublinka pidi písmem „diskuze“) a bylo víc zřetelné že někdo reagoval tak by se to nemyhlo účinkem.

Nepřijde vám někdy, že tu lidé nediskutují protože se zde nedávájí palečky ? Občas mi to tak přijde, že radši založí novou otázku aby pokračovali v diskuzy než aby diskutovali pod otázkou…je to jen můj pocit?

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

našel? tak ahoj

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Proč mi furt připadá že to tlačítko diskuze vidí tak 4–6 z nás ?

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Já jsem si možnosti diskuse také nevšimla hned. A doteď nevím, kdo se vlastně teď dozví, že sem něco píšu. Mělo by to přijít na majl zadavateli otázky. Ale přijde to i PostApManovi?

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bumbes

Asi to bude potřeba doladit, třeba nějaké zvýraznění (ikonka, vykřičník, smajlík, apod.) při příspěvku v diskuzi. A hlavně stejné oznamovací atributy, jako mají obyčejné odpovědi.
Také mi vadí, teleportace diskuze na hlavní stránku Odpovědí, tak snad s tím časem admini něco udělají.

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Přesně to jsem měl na mysli, přidat nějaký malý „GIF vykřičník“ nebo něco podobného, to jim snad tolik práce nedá, kdyby tu diskuzi trochu doladili, a my na oplatku začneme diskuzi používat (mluvím..píšu teď jenom za sebe ale snad by to tak bylo)

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Ne, přijde to pouze „tazateli“, na nás ostatních je abych jsme to kontrolovali – průběžně. Ale kdo na to má furt myslet, nějaké oznámení vedle otázky by neuškodilo.

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Netvrdím že to je ideální, ale ve svém profilu máte oddíl " moje diskuse".
A pokud diskutuji tak se snad podívám s kým a kdo mi odpovídá.

Tazatel by si zase měl kontrolovat odpovědi proto se snad ptá.

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Díky. To jsem si myslela. Jinak já bych klidně radši o některých věcech diskutovala bez těch palců.
Ale bude se to teda muset vážně vyladit, protože teď jsem se sem vrátila a nějak mi na první pohled uniká, kdo na co reaguje.

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Že jo ? Je to šíleně chaotický…

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Tak jsme si pokecali…a jdem zase zkontrolovat otázky, co? 🙂

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Tak nějak, přišel jsem na to že diskuze není na 25 příspěvků stavěná..(je z toho pak chaotický strom diskuze) , takže bych rozvířil diskuzi u jiné otázky :)

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SinceX

hej tak to je hustý..:)

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek