liby

Jak se zalíbit spolužákovi?

Spolužák co se mi líbí má dost nepříjemného kamaráda. Jak mám toho kamaráda obejít a spolužákovi se zalíbit?

Nejlepší odpověď
elkon

Typicky dětský dotaz, nech to plavat, chovej se normálně a když bude mít zájem, ozve se sám. Nikomu se nevnucuj.

Další odpovědi
Mp2

Zkus se s ním bavit, až ten jeho kamarád bude pryč, pokud spolu nechodí na záchod :D

A hlavné…
Co blázníš holka, seš mladá, tak snad jste spolu něják spojení i na facebooku ne ?

Ve škole to asi moc nejde, zkus si s ním néco napsat…
Jestli se mu líbíš, třeba se stydí, já nevím..

Zkus mu sama napsat, jestli má čas, že se nudíš, jestli nechce pokecat…

Je mi 23, tak ti říkám narovinu, že kdyby mi nějaká baba sama od sebe napsala, … Sama od sebe.....

Prosté s nim nejdřív pokecej, jestli vůbec budeš jeho typ…
Jestli ano, napadne ho, aby se ti ozval sám..
:D

aliendrone

Pokud jsi kluk a on není gay, tak to ASI NEPŮJDE! ;) :D :D