Jak se zachováte při silniční policejní kontrole?

Zůstáváte sedět za volantem nebo z automobilu vystoupíte?

Nejlepší odpověď
Hykam

Z psychologickýho hlediska je údajně lepší vystoupit z auta. Když sedíte, kouká na vás policista z vrchu a tudíš má tendenci být nad vámi nadřazený. To platí obecně, ne jen u policistů.

Další odpovědi
anonym

Když na mě zapůsobí psychologicky a rychle za sebou řekne předložte mi vaše doklady, tak nevím které má na mysli. A tím způsobem mě dostane ven z auta k dalšímu ověřování. Ale nechtěl jsem jim dávat tip jak na řidiče. Prostě nevím které doklady měl na mysli. Ale většinou rád vystoupím sám a pochlubím se, pokecám a jede se dál.

venkovan

V sedě se policistovi blbě nadává a případně fackuje. A obráceně taky. Když sedím, tak mne špatně falchuje záda obuškem.
Ale zálží na okolnosti. Časo raději nevystupuji, sedím. Motat se okolo auta když okolo jezdí další auta není podle mne to nejmoudřejší.

GM

Zůstávám sedět, stáhnu okénko. Pouze jsem-li policistou vyzvána, vystoupím z auta.

petrslav

určitě sedět, za prvé jsem línej a je mi lepší v sedě a v teploučku 🙂 a taky když vylejzáte na silnici tak by asi měla bejt navlečená reflex vesta…