Avatar uživatele
PitrSvitr

Jak se zachováte, když Vám někdo pošle např. sms typu:

Uš nevým co mám dělat. Uvydíme se odpoledne, teď jdu na objet k babičce. Kdyštak se my ozvy.

Mně osobně to vždy již na začátku vyliská, jak nejvíc to jde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Elk, flodur, iceT, hanny 2, tom004 před 4758 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Na hrubý pytel,hrubou záplatu!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

No,už jenom takovou SMS přečíst je dost náročné. Dost z toho bolí oči. Nereagovat,smazat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
flodur

Vždyť je to tady to samé:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Taky by mne to vyliskalo, nechápu lidi, co nemají co dělat ,–)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Taky jsem občas podobnou SMS dostal a to by mě vzal čert! Odpověděl jsem polohumorně, s tím, že něčemu jsem nerozuměl, jelikož umím jenom česky.
Co mně rozčiluje daleko víc, je mluva v televizní a i té veřejnorpávní. Je tam s prominutím někdy víc pražštiny a slova končící protažením znějí místo : tak – tak-é, kdyš-é, teť-é a podobně. Je to asi tři dny, co jsem psal na ČT24 o jedné konkrétní osobě, ale to je i u sportovních přenosů – fotbal, F1, hokej atd.
Zpátky do školy a k pediatrovi!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

1.je třeba vědět,kdo takovou sms posílá-pokud je to někdo,koho mám v seznamu,reaguju.

2.pokud je to někdo,koho v seznamu nemám,nereagu­ju,protože dotyčný si mohl splést číslo,to není žádná hrůza

No a nad stylem psaní se radši nepozastavovat,ale znám dost takových co prostě pravopis neovládají,a to je spíš smutné,že se to někdo nenaučil.Mě kromě pravopisu taky některý věci z češtiny nejdou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek