PitrSvitr

Jak se zachováte, když Vám někdo pošle např. sms typu:

Uš nevým co mám dělat. Uvydíme se odpoledne, teď jdu na objet k babičce. Kdyštak se my ozvy.

Mně osobně to vždy již na začátku vyliská, jak nejvíc to jde.

Nejlepší odpověď
anonym

Na hrubý pytel,hrubou záplatu!

Další odpovědi
tom004

No,už jenom takovou SMS přečíst je dost náročné. Dost z toho bolí oči. Nereagovat,smazat.

flodur

Vždyť je to tady to samé:)

SajmonModer

Taky by mne to vyliskalo, nechápu lidi, co nemají co dělat ,–)

Elk

Taky jsem občas podobnou SMS dostal a to by mě vzal čert! Odpověděl jsem polohumorně, s tím, že něčemu jsem nerozuměl, jelikož umím jenom česky.
Co mně rozčiluje daleko víc, je mluva v televizní a i té veřejnorpávní. Je tam s prominutím někdy víc pražštiny a slova končící protažením znějí místo : tak – tak-é, kdyš-é, teť-é a podobně. Je to asi tři dny, co jsem psal na ČT24 o jedné konkrétní osobě, ale to je i u sportovních přenosů – fotbal, F1, hokej atd.
Zpátky do školy a k pediatrovi!

iceT

1.je třeba vědět,kdo takovou sms posílá-pokud je to někdo,koho mám v seznamu,reaguju.

2.pokud je to někdo,koho v seznamu nemám,nereagu­ju,protože dotyčný si mohl splést číslo,to není žádná hrůza

No a nad stylem psaní se radši nepozastavovat,ale znám dost takových co prostě pravopis neovládají,a to je spíš smutné,že se to někdo nenaučil.Mě kromě pravopisu taky některý věci z češtiny nejdou.