zjentek

Jak se zachováte, když na stránkách s pornoobsahem naleznete svou dceru anebo manželku?

zajímaj mě odpovědi všech, tzn. i těch, kdo jsou přesvědčeni o nulový pravděpodobnosti něčeho podobnýho, ať už důvody takovýho přesvědčení mají jakýkoliv (např. víru ve správnou výchovu, v oddanost a věrnost, ve spoleh na něžné pohlaví a její zdravý rozum blablabla anebo prostě jednoduše nevěřej anebo si to kvůli absenci návštěvnosti pornoportálů neuměj ani představit)
A i když takhle vyblbnout se choděj převážně ženský, tak mě zajímaj i odpovědi žen, který takhle přistihnou syna nebo manžela… i když v tomto případě je tam fakt malá pravděpodobnost.

Nejlepší odpověď
Emefej

Zeptal bych se jich, kolik peněz za to dostaly.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Aspoň bych si ji mohl pořádně prohlídnout :D

gecco

Nejspíš bych se poptal, co ji/je k tomu vede/vedlo…
😉
Trochu by mne vyděsilo, kdyby byly na fotkách spolu…
😉

Funna

dceru tam nenaleznu, to vím na beton (fakt nejsem naivní, ale znám její povahu a vím, že je to pod její úroveň, že nemá potřebu si něco dokazovat trapným předváděním se – asi budeš namítat, na tom přece nic není, ale normální sebevědomá ženská nemá potřebu někde natřásat prsa a roztahovat nohy)..a kdybych našla manžela?..sice i u něj je pravděpodobnost nulová, ale kdyby přece tak bych se ho zeptala, kde jsou ty peníze, co za to dostal.. (teda pokud by mu vůbec něco dali .-)

arygnoc

práve preto nechodím na stránky s pornoobsahom.

jeden nikdy nevie, presvedčenie o istote, že na porno stránkach nie sú, je síce krásne, ale… (→ i když takhle vyblbnout se choděj převážně ženský).

😉

pucipuci

Kdyby to byla dcera,tak to rychle zavřu,kdyby manželka,pídíl bych se po penězích… Předpokládám,že zadarmo by to nedělala.A pak by se vidělo.

schisandra

Zabila bych ho, bez legrace, prachy bych hledala pak, než by přijela policie. Sice se říká, že nikoho neubyde, ale tak nějak jsem konzervativní…A vů­bec nedám na to, že všichni tvrdí, že muži toto mají od přírody dáno a že jsou lovci a nemá to s city nic do činění. Kecy a jenom kecy. Když tohle někdo blízkému udělá, a snaží se to omluvit čímkoli, zaslouží si tento způsob citového sebevyjádření se vším, co k němu patří. Tedy i předstíranou rozkoší a samotou ve věku, kdy už o něj pornoprůmysl stát nebude. Howk.