Jak se zachovat v této situaci?

Přišla mi pokuta od přestupkové komise za počmárání oken fixou. Před půl rokem nás opravdu s kamarádem policie zadržela v této ulici s tím, že tam byl nějaký svědek, který nás jen ztěží identifikoval, nebyly oderbány vzorky barev a celé to vyznělo do prázdna.. Pokuta je 1000,–Kč. Jak je možné, že bez důkazů a slovo proti slovo po mě chtějí zaplatit pokutu?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Oprostím se od doporučení kolegyň a odpovím takto:
Pokud ti přišla pokuta ve správním řízení, je možné se odvolat. Zde požaduj aby byly provedeny nové důkazy atd.
Samozřejmě počítej s tím, že pokud prokáží tvou vinu, bude to dražší.

Další odpovědi
anonym

máš pocit že pokuta 1000 je moc když okno stojí třeba 5000? ale na druhou stranu pokud máš svědomí čisté a tys to nebyl tak jsi neprávem odsouzen,ted záleží na tvém charakteru a svědomí,jestli jsi vinník tak zaplat,pokud vinník nejsi tak se obrat na policii a dokaž jím svou nevinu

BEAES

Zaplatit a víckrát to už nedělat!

hanulka11

Já bych ti napařila víc.