Jak se zachovat při pozvání na kafe v 5am?

Odpovědi
Funna

buď přijmout, nebo odmítnout…to už je jen a jen čistě na tobě a tvém momentálnim rozpoložení…a samozřejmě na atraktivitě toho, kdo tě zve…

anonym

V 5AM???
Pokud by šlo o totéž časové pásmo, měním pozvání na ´do postele, se snídaní´…
😁

Pepa25

Dost záleží na tom, jak a od koho bylo učiněno … Telefonem od opilé „kamarádky“, která mě probudí v depce na konci tahu nebo osobně od milované osoby, která mě budí, abychom společně časně ráno odjeli na vysněnou dovolenou a nabízí kafe? 😉

zjentek

dávej bacha, tohle smrdí pracovní schůzkou ..to může skončit nějakou makačkou přes den!