Raspov

Jak se zachovat při krádeži pujčeného županu?

V hotelu jsme si půjčili župan, když jsme se koupali měli jsme ho pověšený, byly tam s námi tři důchodci, šli dřív a ukradli nám župan. Nemohli jsme je najít a jelikož všechny půjčené župany byly bílé nemohli jsem ho najít .. Museli jsme za ztrátu zaplatit 700 korun a neuznali nám to. Jak byste se zachovali?

Nejlepší odpověď
Drap

Zaplatil bych, nic jiného nezbývá a neřešil bych to. Je to neřešitelné. pokud nevíš kdo ti ho vzal, musí ho zaplatit ten, co si ho půjčil

Další odpovědi
zzzlatokopka

Pokud jste župan měli pověšený na místě k tomu určeném, tak za to hotel odpovídá, stejně jako třeba restaurace odpovídají za věšáky atd. Hotel na to má být pojiištěný.

Takto to platí u nás, v zahraničí nevím.

gecco

Zaplatil bych – a propříště si vybral lepší hotel…
😉

ivzez

Nemuseli jste platit nic.

Pokud je nějaká činnost spojená s odkládáním oděvů
(např. ordinace, bazény, ale i divadla, restaurace, …),
musí bezpečnost odložených oděvů zajistit provozovatel.

Zaráží mne jen tvrzení, že Vám v hotelu tři důchodci ukradli vypůjčený župan …