Gabriel89

Jak se zachovat, když vás chce přítel chce seznámit se svými dětmi?

Jsme spolu málo přes rok. Jsme od sebe o 27 let.
Chci dodat, že je o dost starší a děti jsou starší než já.

Nejlepší odpověď
Drap

Jak zachovat? To je snadné. Seznámit se! Pokud to myslíš vážně, tak nic jiného nezbývá a dříve nebo později k tomu musí dojít.

Další odpovědi
Altair-AC

Chovej se spontánně .Buď milá a hodná a budete si rozumnět …

sesednizkola

Nijak, normálně se chovej.

Jak musí být žena zoufalá, aby chodila s o 27 let starším chlapem? Nebylo by lepší mít normální vztah s někým stejně starým? Tohle přeci nemůže fungovat. Rozmysli si to ještě.