Tabula rasa

Jak se zachovat, když v samobsluze na zemi naleznete stokorunu?

Odpovědi
dědapetr

Rozhlédnu se jestli někde neleží další.

yetti

Nejprve se rozhlédnu, zda není na blízku někdo, kdo by mě mohl předeběhnout, pak
se rychle sehnu a stovku seberu, nenápadně jí strčím do kapsy a jdu k pokladně, tam nahlásím nález stokoruny a odevzdám jí pokladní. A s pocitem dobrého skutku odcházím domů. 🙂

led

Pri najdení voľne ležiacich 100.-Kč v samoobsluhe postupujte podľa tohto krízového manuálu:
1 – okamžite ohraďte miesto, kde sa dotyčný predmet nachádza.
2 – zavolajte pohotovostné policajné zložky, pripadne aj jednotku URNA
3 – požiarnym poplachom zablokujte východy z obchodu
4 – pomocou ochranky okamžite zistite potenciálne poškodeného
5 – po príchode zásahových jednotiek, objekt i so zadržanými odovzdajte veliteľovi zásahu.
6 – pripravte si peňaženku na zaplatenie všetkých nákladov, ktoré vznikli v súvislosti s vašou organizačno-vyšetrovacou činnosťou.
7 – pred odvedením do cely zadržaných nezabudnite zaplatiť za váš nákup.

venkovan

Nechám ji ležet, co kdyby to točila skrytá kamera Novy či jiné TV. A potom – ohnu se a už se nenarovnám.
I když tak nějak mne napadlo – stovku přilepit a počkat až půjdou okolo děvčata na 16 let v krátkých sukních. Ne proto abych viděl co se obvykle skrývá, ale pro tu srandu jak se některé dívky když se mají sklonit tento pohyb provádějí.