1jirka22

Jak se zachovat, když najdu na koleji štěnice a jsem od nich číst poštípaný?

Dobrý den,

včera navečer jsem našel na vysokoškolské koleji štěnice, od kterých jsem poštípaný, byl jsem s tím i u lékaře, takže jsem do toho musel investovat i peníze za léky. Jak se mám nyní zachovat vůči kolejím?
Mám podat stížnost a žádat o peněžní kompenzaci například v podobě nějakého měsíčního nájmu?
Byl bych rád za vešel rady a připomínky.
Díky

Nejlepší odpověď
led

Pokud se naozaj štěnice nachází na koleji, vedení koleje je povinné okamžitě zjednat nápravu k odstránění jejich množení a zdroje deratizační službou.

Další odpovědi
EKSOT123

Prvně je potřeba vědět, že to jsou opravdu štěnice. Jestli jo, je to pořádný malér, mám dojem, že vám vůbec nedochází rozsah problému. Zbavit se štěnic není vůbec jednoduché a jestli si to dotáhnete domů, nebo i ostatní studenti,… Jako vysokoškolák si něco o tom nastudujte.

Edison

Jdi k dermatologovi. On Ti na to napíše mazání…