Avatar uživatele
anonym

Jak se zachovat?

Jak se slušně zachovat, když s někým hovoříte a on (ona) během hovoru přijímá a odesílá SMS ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, hanulka11, anonym, Pájo, Damiana, anonym, anonym před 4183 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Utnout s takovým komunikaci a odejít. To samé se stává i mně, když prodávám, tak zákazníkovi zazvoní mobil a on se začne vykecávat, tak jdu od prodejního pultu na sklad doplňovat zboží. Jsou to hovada, naštěstí to nedělají všichni. Dokonce jsem se s tím setkal i v bance, uředníce se domlouvala s klientem a ten si klidně začal telefonovat. Jsou to takoví Bohouši Stejskalové.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Řekl bych : ,,Vidím ,že nemáš čas ." A hovor bych ukončil

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
manon

Jde o to, kdo to je – podle toho bych reagovala – bude-li to prodavač, řeknu nashledanou a jdu pryč, bude-li to třeba kolega, tak řeknu – stav se, až si to vyřídíš, nechci Tě zdržovat a taky půjdu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Funguje na to udělat „čelem vzad“, procedit mezi zuby: Domluvíme to, až budeš mít čas" a jít si po svém. Zažila jsem jedno takové pako – přítel kamarádky. Naštěstí brzy i ona přišla na to, že je to pro život naprosto nepoužitelný tvor.
Bohemico, je to urážka, něco takto řešit. Urážka člověka, který bezradně stojí vedle a neví, jak na takovou bezohlednost zareagovat.
Stát se může, že si vzpomenu na něco důležitého, omluvím se a řeším to ihned. Ale většina věcí není tak akutní, aby nemohla počkat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Je to neomalenost.Tak bych se omluvila, že ruším a až si to napíše můžeme pokračovat-zda o to stojí.
Jak ses zachovala ty?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Omluvit se neodkladnou záležitostí a odejít. Nemá smysl takovým lidem něco vysvětlovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Ukončit konverzaci. Toto chování je nedůstojné a pro některé i nepřístupné. Každopádně to není slušné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Počkala bych až se mně bude zase věnovat i kdybych měla čekat věčnost.
Doplňuji:
A třeba bychom spolu mohli i normálně hovořit. Však už jsem mluvila s lidmi, kteří si hráli s mobilním telefonem a v pohodě – nikoho jsem nerušila.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Na to řeknu: Hele, klidně si piš, nebudu tě rušit. Já už stejně musím jít – ty moje hadry začínají vycházet z módy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Po poslední zkušenosti mně tato otázka od tebe nesedí!
Jak se zachovat ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ad. Hanulka11– já jsem v takových situacích docela nečekaně nejistá.

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek