zjentek

Jak se zachová tým Grety Thunberg a podobní, pokud se jednoznačně prokáže, že za klimatické změny nemůže člověk?

Čistě hypoteticky. Budou „mlžit“, stejně jako nyní mlží všichni, kteří planetu zasírají sajrajtem? A jakou roli zde zastávají rozumní lidé a jak se „mezi tím“ cítí? Jak se jim žije? Stačí jim TV, klobáska, pivo (kaviár, víno) a pocit, že konají správně k tomu, aby neviděli a neslyšeli skutečnosti?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Přejdou plynule na jiné erárem dotované aktivity, kupříkladu na boj za zrovnoprávnění sedmdesátého-xtého pohlaví „bojová helikoptéra“ apod., tihle šmejdi se práce štítí.

Víš že třeba v Japonsku NEORGANIZOVANÍ lidé (žádné ekogreen spolky/strany apod.) se prostě seberou „jen tak“, vezmou pytle a jdou sbírat na pláže či jinam odpadky? A jak jich pár začne, přidávají se k nim další a další (jen tak, pro bono!) a za chvíli je jich třeba 50!?

A když sebou vytýčený úsek vyklidí a bordel nacpou do pytlů a shromáždí na jedno místo, tak zavolají „jen tak“, bez upozornění na úřad a ten pošle pro ten bordel svozové vozidlo, naloží ho a odveze na skládku/do spalovny?

jen si to představ u nás – ekozelení dobytkové by nejdříve vyžadovali erární podporu akce přinejmenším v desítkách tisíc. Po jejím obdržení by se do toho pustili, něco by ukildili, zavolali na magistrát, aby někdo ten bordel odvezl – už vidím v barvách naše magistrátní inkousty, jak ten odvoz řeší! Nejdříve je možný odvoz v přespříštím kvartále! ;) :D :D