Avatar uživatele
Weroniq

jak se zabavit při jednotvárné manuální práci?

nechápu, jak některé jednotvárné činnosti mohou lidé vykonávat celé roky nebo dokonce celý život.. pro mě to bude jen letní záležitost, ale stejně mi čas vůbec neutíká a přijdu si pak strašně otupělá - žádné podněty, pořád pár stejných pohybů dokola, navíc je tam velký hluk a ten se snaží překřičet nahlas dané rádio, takže mi z toho ještě třeští hlava.. jak si práci můžu zpříjemnit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, hanny 2 před 3366 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Pamatuj, každá práce má své plusy i mínusy - pokud děláš s lidmi - buď na ně příjemná a snaž se jim vyhovět - a že je práce jednotvárná...asi sis představovala vše jinak - já osobně dělám vše ráda a vždy to beru z té lepší stránky - víš to máš školu života- aspoň pro podruhé budeš vědět z druhé strany jak ta práce je obtížná -asi ani ne tak fyzicky jako psychicky vše zvládnout .Měj jen pozitivní myšlenky a půjde to dobře . Asi hlavní motivací byly peníze, když ses na brigádu přihlásila- tak se těš ,co si za ně pořídíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Většinou zaměstnavatelé chtějí, aby zaměstnanec pracoval a ne se bavil. Jediný zplsob u těchto mechanických prací je snad jen najít vté práci zalíbení, a nebo mít hodně silnou motivaci. Ale že by ses i tak nějak zvláště zabavila, se nedá počítat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Takovou brigádu ti nezávidím (u mne si alespoň holky den zpříjemňují plácáním komárů a chytají klíšťat). Ale je dobře, že si takovou práci vyzkoušíš, třeba jednou se to hodí.
Předně věř tomu, že za pár dní si zvykneš na stereotyp práce (tedy lze předpokládat). Práci budeš dělat mechanicky a to ti dovolí se víc věnovat svým myšlenkám. Neboj - to přijde samo, abysi se z práce nezbláznila. Když jsem byl v podobných situacích, tak jsem si vymýšlel nějaké lotrovinky, později řešil projektíky apod. jen je potřeba se naučit bezpečně pracovat.

Na hluk si dej ucpávky do uší anebo sluchátka- pomáhá to, že nebudeš tak unavená. Ty seženeš v pracovních potřebách. Tyto pomůcky sníží hluk, ale zpravidla je v nich slyšet když na tebe budou volat - svačina či konec šichty. Nedoporučoval bych sluchátka a hudbou - je to tak dobrá kombinace na zničené tvého sluchu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

No, těm lidem se říká cvičená opice. Někomu to naprosto vyhovuje a nehodlají změnit své návyky. Nejen v práci, ale i ve svém životě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

záleží kde děláš a podle toho by se nějaká zábava dala najít.
Já sedím celou šichtu v bagru.Pokud mám volno sedím na sedačce nohy na pákách a hraju na noťasu CS, nebo jdu na oběd atd...

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce