Natee

Jak se zabavit při dlouhé cestě autobusem?

Za dva dny odjíždím do Norska. Cesta autobusem trvá dvě hodiny a já se nejspíš budu nudit. V autobuse neusnu, nemůžu číst, protože se mi z toho dělá špatně, mp3 mi dlouho nevydrží a nevím, čím se zabavit.. Máte nějaké tipy?
Doplňuji:
*cesta autobusem trvá dva dny

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Wow, do Norska.. to bych si nenechala ujít okolní krajinu..
Ze čtení se ti dělá špatně.. boha jeho. Tak si dej do mp3 novou baterku (či jestli máš iPod, tak ho pořádně nabij) a nový písničky, vyspat by ses tam měla, když jedete přes noc.. anebo se tam s někým seznam! Tos ještě neviděla film Účastníci zájezdu? :)

Další odpovědi
zjentek

jestli máš mobilní odpovědi.cz, napiš sem pak nějaký otázky, třeba: „už jedu, co teď?“ To tě hodně zabaví ,)

Questman

Koukni na film třeba na noťasu nebo na tabletu, nebo si vezmi víc kinedrylu (v podstatě prášek na spaní)
Doplňuji:
Tak krajina sice fajné ale dva dny jízdy čučet z okna? :D To je trochu moc i na takového přírodologa a krajinologa jako jsem já :DDD
Zkus ten kinedryl a pak by ti čtení nemělo dělat potíže, možná ti i pomůže usnout :)
Nejlepší by ale bylo si cestou s někým povídat nebo hrát nějakou hru pro více hráčů, to pak ubíhá nejrychleji.

mosoj

Tak proč vůbec jedeš . Co krajina ta ti nic neříká .