panxnotdead

Jak se vyznáte v hlavním vlakovém nádražím v Praze?

Konkrétně jakej vlak to je a jak se vyznáte z jaké koleje to jede. Děkuju

Nejlepší odpověď
Drap

Vždyď je tam všechno popsané. Pokud umíš číst, tak neni problém vyznat se na každém nádraží.

Další odpovědi
charliesheep

Kolem bezdomovců doleva a hned za opilcem je taková tabule a na ní svítí čísla vlaků,jejich odjezdy,příjez­dy,směr,nástu­piště,kolej a samozřejmě doba zpoždění…

hanulka11

na jízdním řádu máš číslo koleje a číslo vlaku -u kolejí taky ,pokud čísla souhlasí nemůžeš dojet jinam

honza19hk

i přesto,že pražák nejsem,na hlavním nádraží se vyznám.

anonym

Jako Pražák bych měl, tak že vyznám se tak abych našel vlak který potřebuji.

Zbynas

Já se vyznám :)

quentos

v hale je tabule odjezdů a tam je všechno přehledně napsáno. Ani já se svým orientačním nesmyslem jsem tam ještě nikdy neměl problém.