Jak se vyvine situace na Ukrajině?

Dojde k válce, občanské válce? Na Doněcku vyhlásili lidovou republiku a přidal se soused Luhansko.

Nejlepší odpověď
anonym

Napsal jsem svou prognózu před cca 2 měsíci – kukni do Diskuse – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-v-tom-ma-clovek-vyznat#discussion .
Prozatím nemám důvod názor měnit.

Další odpovědi
Emefej

Nedojde, ruská armáda mír zachrání bez ohledu na ztráty na životech.

Kelt

Možná to bude nějakou dobu předmětem novinářských článků, ale platí . Kde má Rusko s Ukrajinou hranice? Tak kde chce Rusko.

Mirdas

Bohužel chování Ruska jde za jakýkoliv rámec mezinárodních smluv s vědomím, že zbytek světa bude jen přihlížet, aby vše nepřekročilo v tragický konflikt mnohem většího rázu.
Scénář řízený z Moskvy rozhodně není nepodoben tomu, který si upekli zas ne tak dávné doby Hitler – Stalin !
Už jen to, že kdokoliv na cizím území si diktuje podmínky z toho důvodu, že mluví Rusky ( kde po světě nejsou rozlezlí ) a svá údajná " práva " hájí jakási domobrana skvěle vycvičená, organizovaná i vybavená, je pro celý svět alarmující.
Po celém světě se lidé bojí organizovaného zločinu pocházejícího z této země, ne z Německa, Francie nebo dokonce U.S.A.
A tento Kremelský předvoj vše chce jen postupně zlegalizovat.
Bohužel někteří jim i tleskají !!!

mosoj

Nedojde, Rusové zasáhnou dřív než tam vleze Barak Bombama.
Doplňuji:
Prostě víc jak půlka Ukrajiny nechce k západu. Co je nám do toho. Je to jejich věc.

kavac

Мы снова изучать русский язык? :)

Stingo

Poslouchala jsem rozhovor s Paulem Craigem Robertsem a ten tvrdí, že Američané dělají všechno proto, aby byla třetí světová válka…

http://www.you­tube.com/watch?v=X1u­FUHuPu9U

anonym

kavac, не может быть, больше не угрожает