Jak se vytváří tento typ grafiky?

http://shadesof­midnight.files­.wordpress.com/2011/09­/7-of-cups-bohemian-gothic-tarot.jpg

Jakým postupem autor vytvořil výše uvedenou grafiku a jak dosáhl rozmanitých efektů?

Odpovědi
IK

Fotka, asi i montáž, retuš, kolorované…

Zbynas

Buď je to vyloženě celé 3D model upravený následně v grafickém programu, např. Photoshop, nebo fotka taktéž upravená v podobném programu. Pokud je to fotka, viděl bych to hlavně na změnu barev a konstrastu, vyhlazení.

lukas.zmizik

to je normální fotka, pak si někdo upravil barvamy a vyhladil a pak tam vložil z jiné fotky hrad s měsícem