autacek

Jak se vyrovnáváte s dnešními ztíženými možnostmi sportovat?

Nejlepší odpověď
led

Jednoducho, v blízkom lesíku počas dýchania z plných pľúc, občasnými predklonmi a podrepmi sa hrám na slepú babu, s ochrancami rúškového zákona, že mám neviditeľnú rúšku, ktorou si zakrývami dýchacie cesty. Keď prichádzajú bližšie prechádzam do mierneho poklusu, na krátku vzdialenosť aj do rýchleho behu a ak sa im nepredvídaným spôsobom podarí dostať sa do mojej blízkosti, skočím na svoju metlu Nymbus 9000 a miznem v zákutiach blízkeho mestského sídliska… prirodzene s rúškou na tvári.
Športom k zdraviu, pretože ak ostanete doma bez aktívneho športu, podľahnete chorobám civilizácie.

Další odpovědi
DoTazatel

Nijak. Posilovat – s činkami, vlastní bahou – a běhat se dá pořád. Ostatní sporty mě nezajímají (ty, které se hrají na hřištích, kurtech, apod).

Drap

Dobře

jáára

Pohoda…
Nesportoval jsem předtím, tak s tím nebudu teď začínat.
Že restaurace zavřeli. To mě se.re.