TomDG

Jak se vyrábí kalkulačka ?

Dobrý den, už delší dobu si kladu otázku, jak se vyrábí kalkulačka. Myslím tím různé ty funkce mocniny, odmocniny, sčítání, odčítání, násobení, dělení, sin, cos atd. (já se v tom moc nevyznám, tak se omlouvám když řeknu nějákou blbost). To mají nějáké speciální zařízení na kterém to programují ? Děkuji za všechny odpovědi :)

Nejlepší odpověď
anonym

:DD SKus si nějakou kalkulačku rozebrat, uvnitř uvidíš, že ke každým funkcím vede drátek a na druhé straně drátku je připojen na destičku kde je naprogramované to, X, :, +, -, atd,......

gecco

Hano, tvá odpověď je tak debilní, až je dokonalá.
Máš naprostou pravdu.

Beer4Real

:DDDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD