Security

Jak se vyrábí hack?

Brej den chtěl bych se zeptat jak se vyrábí takovej hack? hraju spoustu her a všude jsou problémy s hackem tak by mně zajimalo kde to berou a nebo jak se to vyrábí? dík.

Odpovědi
lukas

No jestli myslíš třeba „wallhack“ nebo tak, tak nejspíš někdo nejdřív odhalí nějaké šikovné parametry v kódu a pak se jim přepíší hodnoty, např. vypne se textura stěny a je to. Aspoň tak bych to viděl já :) (nikdo jiný tu zatím neodpověděl..)

AfrodCZ

Pokud myslíš CSS hack tak to máš různé varianty, ale pokud myslíš CRACK jako ke hře aby si jí mohl hrát aniž by sis jí koupil, tak to musíš umět tzv. hackovat a pak taky musíš znát nějakej programovací jazyk, aby si ten crack udělal.

Zdroj: www.webshot.cz

TheFreezer

stáhneš si exe soubor a přepíšeš podle předem vymyšlených parametrů. ale bez programování minimálně V Céčku se neobejdeš