Marty Koller

Jak se vypořádat s tímto problémem?

Znám super holku je to moje kamarádka a scházíme se, často se na mě usmívá když jsme o samotě říká mi že se jí líbím a rozumíme si jako skvělý přátelé jenže když se mnou mluví společně s kamádkami tak pro ní neznamenám skoro nic. Proč když jsme sami tak se většinou chová hezky. Její kamarádky mluvili o tom že ji jeden kluk napsal že jí miluje a neviděl jsem že by na to reagovala, a poté mi odpověděla že by na mě nebyla naštvaná kdybych jí řekl že jí miluji. Co to znamená? Myslíte že by kamarádka nechtěla abych měl záchvaty pláče a sebepoškozoval se kvůli ní? Když se bojím neúspěchu?

Nejlepší odpověď
Justin1

Myslím, že má o tebe zájem a testuje, jestli o ni taky máš zájem, ale dokud si není jistá tím, že o sebe máte zájem navzájem, nechce kamarádkám nic naznačovat, raději by jim o tom dala vědět až tehdy, až by věděla, že z toho něco bude. Teď záleží na tobě, jestli o ni máš taky zájem. Pokud ano, tak jí řekni, že ti je s ní příjemně, že ti je sympatická a že bys rád váš vztah posunul o kousek dál, a zeptej se jí, jak to vidí ona.

S tou přítelkyní, o které jsi psal před několika měsíci, už jsi skončil?

Další odpovědi
seraphico

Co si myslíme je nepodstatné. Neznáme ani Vás, ani Vaší kamarádku, takže by to byly pouhé spekulace. Chcete-li znát pravdu, tak se jí na to přímo zeptejte.

Emefej

Záchvaty pláče a sebepoškozování? Nejsi v pořádku a akutně potřebuješ péči psychiatra.

dubraro

Jak ještě jinak by ti měla dát najevo, že tě balí?
Jestli je ti sympatická, tak to ber, řekni jí že ji máš rád a pak takové ty následující věci.
Věř mi, že na stará kolena ti bude líto každé v mládí nevyužité příležitosti k sexu.

zjentek

A tohle je u holek, slečen a ženských úplná klasika. V přítomnosti chlapa jsou celkem fajn, ale jakmile se dostanou mezi svůj vlastní druh, je konec – coby chlap se s nimi nedomluvíš NA NIČEM! Na to si zvykej, to platí po celý jejich život, včetně ve fázi starý báby! Pokud po buchtě něco potřebuješ, musíš ji dostat do soukromí… počkat, až bude sama – IZOLOVAT JI! Jinak seš marný a zbytečný.

Toť jediná cesta, jak se s tímto PROBLÉMEM (!!!) vypořádat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.