Avatar uživatele
Dadicek123

Jak se vypořádat s očním kontaktem dívky?

Na trénincích se mi líbí jedna dívka.Díváme se na trénincích po sobě a navazujeme dlouhé oční kontakty.Často se tam baví s jedním chlapcem ,ale nedokážu říct jestli s ním chodí…Dívka poslední dobou přestala chodit,a vnitřně mě chybí.Měl bych jí napsat? A popřípadě, napadá vás jak jak s ní rozvést konverzaci?

Děkuji za odpověď.

Zajímavá 0 před 1878 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

No, chlapci ti už odepsali co a jak, já s nimi souhlasím. Pokud ale chceš za každou cenu nějakou alternativu, zkus nejdřív levý direkt (tím nepřítele rozhodíš) a pak pravý hák (na KO)! S trochou štěstí už další „oční kontakt“ řešit NEMUSÍŠ! ;) :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Co je na tom tak těžkého? Až ji zase potkáš, stačí říct „Ahoj, já jsem dadicek123, můžem chodit na trénink spolu?“ A bude vymalováno. Nebo taky ne, aspoň se něco dozvíš. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Máte společné zájmy, tak zkus udělat první krok. Oslov ji, nebo napiš? To máš její mobilní číslo, nebo mailovou adresu? Udělej to, co uznáš za vhodné, ale její reakci nedokážu předpovědět. Je také možné, že má oční vadu a nedívá se vůbec na tebe. To je třeba také připustit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek