Jak se vypočte koeficient přispěvku na bydleni?

zajima mne zda mam narok na prispevek na bydleni jsme 2 osoby s prijmem 16536 kč.naklady na bydleni tvori castku 6952kc.mesto s poctem obyvatel 50000–99000

Nejlepší odpověď
www

Vypočítej si to zde (přepiš údaje):

Zdroj: www.penize.cz/kal­kulacky/prispe­vek-na-bydleni

Další odpovědi
pusinka50

Stačí si zjistit na sociálce ten koeficient, ten je daný zákonem. Podle vašich příjmů ale nemáte podle mě šanci, i po započtení nákladů na bydlení máte oba víc, než jsou 2 životní minima pro 2 osoby, viz tabulka:

■Částka životního minima pro jednotlivce v roce 2011 = 3126 Kč
■Částka životního minima 2011 pro první dospělou osobu v domácnosti = 2880 Kč
■Částka životního minima 2011 pro druhou (nebo každou další osobu) v domácnosti = 2600 Kč
■Částka životního minima dítěte 2011:
■Pro dítě do 6-ti let = 1600 Kč
■Pro dítě 6 – 15 let = 1960 Kč
■Pro dítě 15 – 26 let = 2250 Kč

Z čehož vyplývá, že životní minimum je pro vás dva dospělé 5.480 Kč x koeficient.

Drap

Přesně vám to řeknou na sociálce, za zeptání nic nedáte. Ale podle příjmů, myslím, že máte smůlu.