MajaIS

Jak se vyplést ze začínajícího vztahu?

Pěkný večer,
mám takovýto problém a moc Vás prosím o radu. Nedávno jsem se seznámila s o 14 let starším mužem(mně je 20), vypadal sympaticky, nesměle, ačkoli z mé strany jiskra nepřelétla a nejsem zvyklá nikoho odmítat, tak jsme se dvakrát neplánovaně sešli na nádraží, vyměnili čísla a on mi po několika smskách napsal větu: „Chci tě na mazlení. Prostory mám.“ Byla jsem šokována, tak jsem mu napsala, že mohl rovnou říci, že chce přidat na prostitutku. Odepsal, že to přeháním, že mě chce na vztah se vším všudy, že chce rodinu, děti. Dala jsem mu tedy druhou šanci, ale to jen proto, že neumím nikoho odmítnout. Chce se znovu sejít. Nevím na co se mám vymluvit, protože už jednou jsem se vymluvila. Chová se tak suverénně, sebevědomě, nepřipouští, že bych třeba měla zájem o mladší, že bych měla přítele apod. Vůbec si nevím rady. Nechci s ním chodit, a už vůbec s ním nechci mít rodinu.
Budu Vám vděčná za Vaše moudré rady, děkuji
Doplňuji:
Nemá manželku. Ve 34 letech je svobodný, vztahů měl prý málo..

Nejlepší odpověď
anonym

Hele – víš, co chceš??
Pokud ano, prostě mu to sděl – a hotovo. Pokud nevíš, co chceš – tak si to napřed vyzkoušej…
😉
Na chlapy nefunguje žádné „vyplétání“ – ale chápou a respektují jasná a přímá sdělení.

Další odpovědi
zzzzz

Mluv narovinu, chlap má dlouhé vedení a vyplétání opravdu nepochopí.

setapouch

Jak říká mowla, stručně a jasně – „o tohle nemám zájem“. Když to budeš okecávat nebo při setkání hned potom neodejdeš a necháš ho mluvit víc, než „ok, promiň“, pro většinu z nás to znamená, že to není definitivní rozhodnutí.
Pokud ani potom nepřestane, tak „jestli toho nenecháš, předám tyhle SMS policii a tvé manželce“ (možná ji nemá, ale skoro bych tipoval, že jo). A když opravdu nepřestane, tak na skutečně zajdi na policii, než se to vyostří.
Doplňuji:
Ad doplnění: to říkáme všichni, nejen my svobodní :D

Beer4Real

Kdoví co to je za úchyla.
Já být tebou tak mu jasně napíšu že nemám o něho zájem, ať si hledá jinou která mu na druhé schůzce dá.
S takovým blbem bys stejně dlouho nevydržela :)

ivzez

Majo, na nic se nevymlouvejte.
Druhou šanci mu nedávejte, pokud to sama nechcete.
Jestli o něj nestojíte, musíte být rozhodná.

Jeslti se necítíte na to setkání, klidně mu jen napište:
„Nemám zájem“.

Nebo nepište nic a zablokujte si jeho číslo.

Tomu nerozumím:
Pokud o někoho nestojím, nebudu mu dávat
žádnou šanci a nebudu se s ním scházet.

Agneta

Buď jen ráda, že udělal tu chybu s tou větou(a že ti svitlo). Vypadá to totiž tak, že jinak bys tuhle otázku tady položila za pět let jakožto matka třech dětí… Ale proč ho nevyužiješ, využij toho vašeho divného vztahu jako to bylo dnes v jedné otázcehttp://www­.odpovedi.cz/o­tazky/holka-me-vyuzivala-cele-2-mesice
Bude ti to totiž do budoucna jen dobré :DDD

iceT

Sorry,dnes mi to nevychází,snad jindy,ozvu se,zatím ahoj.

Co je těžké na tom,vymyslet podobnou větu?Stačí jen odeslat,i když si myslím,že jako hovor by to vypadalo lépe.
Pokud se mu neozveš nějakou dobu,snad to vzdá sám.
Pak se v prvé řadě nauč lidi(některé)od­mítat,jinak se může stát to,co nastínila uživatelka Agneta.
Ono někdy odmítnutí bolí,ale člověk se vyhne mnoha hloupým a trapným situacím,nejen v případě nechtěného zájmu opačného pohlaví.

bububabu

Ruce pryč! Je vidět že mu jde jen o to jedno a zdá se že se podřekl tím jak řekl že tě chce mít na mazlení a prostory má!! Chlap vždycky říká to co žena chce slyšet! Kdyby jsi mu třeba už na začátku řekla že nestojíš o vztah jen o mazlení uviděla by jsi jak by tvrdil to samé. Takovýhle šmejdi moc dobře znám a určitě se potvrdí že má někde ženu, děti a nebo ještě pár přítelkyn na mazlení. Řekni mu rezolutní NE.

cochee

zzzzz, to je nefér, zrovna tak by se dalo říct o ženských, že máte dlouhé vedení, páč nedokážete pochopit, že my chlapi se v tom vyplétání nemíníme babrat a chcem to napřímo ;)

setapouch

Ale ruku na srdce, má pravdu, předsedo! :)