IvkaxD

Jak se vyhnout vulgárnímu slovníku?

Snažim se nebýt sprostá ale vždy něco sprostýho plácnu a já už nevim jak dál..

Nejlepší odpověď
Damiana

Rozšířit si slovní zásobu a obzory „vědění“. Víc číst, víc komunikovat s těmi, kteří vulgarity nepoužívají. Jestli neznáš vhodné výrazy ve slušně formě, ale pouze jako vulgarity je to děsné. Sprostá žena je něco vyloženě nechutného. To radši mlč a usměj se nebo mávni rukou. Jestli se to „neodnaučíš“, počítej s tím, že se na tebe budou lepit pouze podobně „založení“. A to fakt není o co stát.:-(

Další odpovědi
led

Nepoužívať ho.
Jestvuje dosť výrazov, ktoré možno miesto nich použiť. Ak pozriete do slovníka nájdete ich tam. Stačí si obohacovať slovnú zásobu čítaním, komunikáciou „na úrovni“…

Pájo

Z hluboka se nadechnout, než to vyslovíš a po nádechu tu větu nebo slovo spolknout.
Než se to naučíš plně ovládat, pokus se vsouvat slůvka méně sprostá nebo neutrální…
Pro pobavení sem nějaká dám:

  • mankote, jejda, sakra, kruci, doprčic, zlobíš… :D

panxnotdead

Tomu se nevyhneš