chatrc

Jak se vyhnout testu ze zeměpisu?

Nemáte nějaký nápad nebo způsob?
Bojim se, že to po*elam.

Nejlepší odpověď
VeRe1983

Pokud se mu vyhneš teď, napíšeš si ho jindy. A pokud se mu chceš vyhnout, nech si „kontumačně“ udělit nedostatečnou. Problém vyřešen.

Další odpovědi
gecco

A není jednodušší se těch pár ´drobností´ naučit?
😉

arygnoc

  • dneska večera nebude!, zahlásila mamka.
  • jakto?
  • ále, vyhla som sa práci a nebola výplata.

;-Q

klumprt

Emigrace.

🙂

Ella

zeměpis je ten nejlepší a nejlehčí předmět, který můžeš na škole mít, tak proč zazdívat testy? Většina věcí se dá vyčíst z mapy/ z Atlasu, stačí to jen umět. Navíc hledat v mapě se může hodit i v pozdějším životě, tak tomu dej šanci :)

(aaah, já zapomněla, že na všechno už je appka nebo google, ale stejně… tam kde mobil nebo net nefunguje se určování polohy a rostlin může hodit :))