Avatar uživatele
VerisekB

Jak se vyhnout krádeži auta?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? carpediem před 3437 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

nemít auto-pokud ho nemáš,tak není co ukrást
jinak pochopitelně adekvátním zabezpečením

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Možností je několik
Nemít žádné auto. A když už auto mám, mohu použít – nebezpečné zvíře- had, pavouk, tygr, lev, odstřelovač, minové pole atd. Nebo si dát botičku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Mít auto, které se nekrade. Nejlíp ohořelý vrak, částečně zapadlý do zaschlého bahna a zarostlý dvoumetrovými kopřivami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
carpediem

Tomu se vyhnout nedá:-(( Jezdím teď novou Octavii a ty se kradou ze všeho nejvíc:-((( Mám ho pojištěné a vevnitř mám namontované sledovací zařízení domácí výroby:-) Výroba přišla asi na 500kč, mám pískované skla, dokonce i zámek páky, a další, ale i přesto všechno jsem přesvědčena, že se to auto ukrást dá:-(((

Hlavně pokud ho dáš do servisu, nenechat jim klíč!!! Vždy s autem v servise zůstat a pokud bude mechanik potřebovat klič, tak mu dát jen ten od startování, nikdy ne ten od zpátečky!!! Klíč mít vždy na očích, je lehké udělat si kopii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plavcik

Carpediem : Bez toho klíče ale v servisu nezajedou ani na zvedák , natož aby to pak jeli vyzkoušet. A v případě velké a zdlouhavé opravy (třeba sundání hlavy motoru a její zkouška) u toho přeci nemůže zákazník pořád být.
Bych radši volil servis, kde ty lidi znám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzyn14

Já jsem si třeba nechal nainstalovat do své Škody Octavie sledovací zařízení GPS od firmy https://www.rex.eu/ , která mi zajišťuje i zabezpečení domácnosti, tak už jim opravdu důvěřuji a můžu jejich služby naprosto doporučit, funguje to skvěle 😉

před 1254 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

carpediem: to trochu přeháníš, ne? U oktávky bych dal zámek na řadící páku (proč píšeš dokonce, tím bych začal!), garážovat + u nového auta havarijko …

před 3437 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek