VerisekB

Jak se vyhnout krádeži auta?

Nejlepší odpověď
iceT

nemít auto-pokud ho nemáš,tak není co ukrást
jinak pochopitelně adekvátním zabezpečením

Další odpovědi
Kelt

Možností je několik
Nemít žádné auto. A když už auto mám, mohu použít – nebezpečné zvíře- had, pavouk, tygr, lev, odstřelovač, minové pole atd. Nebo si dát botičku.

klumprt

Mít auto, které se nekrade. Nejlíp ohořelý vrak, částečně zapadlý do zaschlého bahna a zarostlý dvoumetrovými kopřivami.

carpediem

Tomu se vyhnout nedá:-(( Jezdím teď novou Octavii a ty se kradou ze všeho nejvíc:-((( Mám ho pojištěné a vevnitř mám namontované sledovací zařízení domácí výroby:-) Výroba přišla asi na 500kč, mám pískované skla, dokonce i zámek páky, a další, ale i přesto všechno jsem přesvědčena, že se to auto ukrást dá:-(((

Hlavně pokud ho dáš do servisu, nenechat jim klíč!!! Vždy s autem v servise zůstat a pokud bude mechanik potřebovat klič, tak mu dát jen ten od startování, nikdy ne ten od zpátečky!!! Klíč mít vždy na očích, je lehké udělat si kopii.

plavcik

Carpediem : Bez toho klíče ale v servisu nezajedou ani na zvedák , natož aby to pak jeli vyzkoušet. A v případě velké a zdlouhavé opravy (třeba sundání hlavy motoru a její zkouška) u toho přeci nemůže zákazník pořád být.
Bych radši volil servis, kde ty lidi znám.

Honzyn14

Já jsem si třeba nechal nainstalovat do své Škody Octavie sledovací zařízení GPS od firmy https://www.rex.eu/ , která mi zajišťuje i zabezpečení domácnosti, tak už jim opravdu důvěřuji a můžu jejich služby naprosto doporučit, funguje to skvěle 😉

Pepa25

carpediem: to trochu přeháníš, ne? U oktávky bych dal zámek na řadící páku (proč píšeš dokonce, tím bych začal!), garážovat + u nového auta havarijko …