Blecha

Jak se vyhnout ekologické dani ?

Jak se vyhnout ekologické dani ? tato otázku tu už byla ale nemůžu ji najít

Nejlepší odpověď
kropitko

zatím nepřepisovat a počkat až se zase změní zákony,no a to nebude tak dlouho trvat,ty se mění pořád

Další odpovědi
Miroslavst

Ahoj Blecho.
Najdi si invalidního důchodce který má průkaz ztp-má značku na auto.
Zajeďte na evidenčku, tu zaplatíte. Prodej mu auto a přepiš to na něj. Za stejnou cenu on to prodá tomu, komu si chtěl prodat ty. On a ten druhý zajedou na evidenčku, tu zaplatí a pak zaplatí za přepis 800.
Ten důchodce neplatí eko daň je osvobozen. Druhý převod se ekodaň neplatí. Dokonce mám tuchy, že ten důchodce neplatí ani přepis.
Takže asi tak.
Doplňuji:
Děkuji. A pokud bude smlouva, tak za stejnou cenu proto, aby neplatil daň. Myslím daň za prodej.

cukrar

převedete vozidlo na ZPT, pak na toho posledního.

Miroslave, správně.