jsemjá

Jak se vybrnkává na kytaru?

Já hraju na kytaru asi už přes dva roky, ale vybrnkávání jednotlivými prsty mi zatím moc nejde. Neporadil by mi někdo jak na to? Nebo aspoň nějaké webové stránky?

Odpovědi
Kelt

Stránek je hodně, třeba si dej yt a pak napiš třeba yesterday guitar a jiné. A je mnoho interpretů, kteří vybrnkávají, třeba Sung z Jižní Koreje. Palec hraje na basových strunách a na zbývajících třech strunách jsou ostatní prsty. Je to třeba cvičit.

Emefej

Cvičit, cvičit, cvičit.