annas

Jak se vybírají respondenti?

Dovídáme se výsledky výzkumu veřejného mínění. Agentury se ptají asi tisícovky lidí a výsledky prý vyjadřují názory všech obyvatel. Jak je to možné?

Nejlepší odpověď
rynek878

Já osobně na výsledky výzkumu veřejného mínění vůbec nedám,protože je absolutně nemožné,aby byly objektivní.

Další odpovědi
vagra

Také by mě zajímalo kdo,kde a jak vybírá respondenty.Neznám ve svém okolí nikoho,kdo by se takových průzkumů účastnil.
Proto si myslím,že výsledky průzkumů,nemohou být objektivní a nevěřím jim.
Myslím si,že jako takové jsou zavádějící a proto zbytečné.

led

Možné je všetko.
Veď podobná zbierka ľudí bola zvolená do najvyšších orgánov a tam vyjadrujú mienku všetký ostatných obyvateľov štátu. Nezáleží v ktorom to je štáte. A je ich dokonca menej…