Jak se vrátit do dětství?

Přestože je 1/2 století na krku, stále lze lézt po stromech, hrát na babu i četníky. Ale není to ono. V tom věku asi chybí To dětské myšlení.

Nejlepší odpověď
marci1

Jak ? Umět si hrát, bavit se. Klukům u hřiště kopnu zpátky balón, mávám na letadlo na nebi, nebo na strojvůdce ve vlaku. Na zahradě mám velký větrník. Pravidelně hraji „Člověče nezlob se“, pexeso, vyrábím draky. Miluji pohádky. Samozřejmě dětství máme jen jedno a už jsme si jej prožili, ale člověk může být hravým po celý život. Jsme sice už „dospělé děti“, ale užít si hravě život není zase tak těžké. 🙂

Další odpovědi
led

Stařečku, začni dělat neco s dětmi a tvé dětské myšlení se ti přinavrátí.
Pět křížků tohle mládě nosí a již stařecky heká,
co když přijde sedum, osum, možná i 9 křížků na bedrech nosit,
co dělat budeš pak? Vzpomínat jak ditě ses hrál, na stromech lozil,
panu faráři ze záhrady hrušky kradl, na první pusu od děvčetě
ach to krásne dětství, všichni ve stáří vracíme sa tam.

anonym

I to dětské myšlení se vrátí – s vnoučaty…
😉
A – představ si, jaké myšlenky by u přestárlých ´teens´ vzbuzovala partička mladých padesátníků, hrající si v parku ´na babu´.
😁

zjentek

trrrrrrrrrrrr­rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ..mrtvý, počítáš do dvaceti! ,)
Doplňuji:
tys střílel zpátky? Hehe, netrefil netrefil !!!

huxa

Pamatuji si na muže, už důchodce, který se takto zaobíral stavbou modelů letadel-žeprý se vrací tímto do dětsví a tím oddaluje demenci. Dnes má přes sedum vlastnoručně složených modelů od 20cm rozpětí křídel až po 7 metrů.
Dále jsem jednoho znal, co takto skládal vláčky, poté ještě jeden, který si ve stáří naprogramoval mo­bil.