Calimë

Jak se vlastně vůbec krájí např. třípatrový dort? :D

trochu hloupá otázka, ale prostě si nedokážu představit, že by někdo dokázal sníst tak velký kus, navíc když se dort krájí na větší kusy :D

Nejlepší odpověď
anonym

Podle toho, jak je velký. Většinou se krájí jednotlivá patra každé zvlášť.

Další odpovědi
Drap

Musí se krájet takové kusy, aby se daly sníst. Mimo to není problém krájet dort po jednotlivých vrstvách.

www

Většinou přiměřeně velkým a vhodným nožem buď úzký proužek přes 3 patra, někdy ale po patrech. Záleží převážně na obsluze, nebo hostiteli.