jirka F

Jak se vlastně chová mentálně normální člověk bez retardace?

Jak se takový člověk chová obecně oproti mentálně retardovaným.

Nejlepší odpověď
Rokio

Technicky třeba jako já. Já jsem duševně nenormální, ale mentálně jsem v pořádku (intelekt mám zachovalý).

Člověk bez mentální retardace by měl být schopný postarat se sám o sebe, nebo mít IQ 70 +. Stačí splnit pouze jednu podmínku a jsi mentálně zdravý.

zajímavost: Pokud člověk udělá maturitu, nemůže mít mentální retardací. Maximálně jí může získat, ale to už pak není retardace, ale demence.

Další odpovědi
zjentek

S otázkou musíš na jiný fórum, to tady se vědět nabeton nebude.