dobytek007

Jak se vidíte za 5 či 10 let?

Jak se vidíte za 5, 10 let? Co budete dělat, kde budete bydlet, jestli vůbec budete mít kde bydlet?

Nejlepší odpověď
dudu

Odpovím slovy jednoho profesora genetiky z Bratislavy. Novináři se ho ptali, jaké objevy lze v genetice očekávat za pět roků. Pousmál se a odpověděl: „dnes už neplatí, co jsem svoje studenty učil před půl rokem, a vy ode mně chcete slyšet, jak to bude za pět let“.

Další odpovědi
UltraFan

Já si budoucnost představuji jen hezkou. Takže doufám, že budu mít vystudováno, budu mít kde bydlet, s přítelkyní se oženíme a budeme mít mrňouse … ale trošku se bojím, že realita bude jiná, že se všechno změní a za vinu tomu dávám uprchlickou krizi.

talka

V rakvi.

led

Podľa štatistiky životnosti dôchodcov „…a v prach sa obrátiš“.
Ale pokiaľ budem vládať, budem žiť!

redy

Vidím se normálně, užívat si života.Teda jestli mě někdo nemajzne přes palici, když tu máme ty hrdlořezi ☹

chachar1922

Tak zrovna kvůli uprchlíků si nebudu budoucnost kazit.
Ale zrovna teď ji růžově moc nevidím. Potřebuji nějaké impuls a zbavit se emocí.

lexx

tato společnost perspektivu 10 let nemá takže klííídek

Kryšpín

Bude zde pokročilejší kapitalismus, levnější telky, tabletky, mobilky, phonky, čtyřkolové plechovice, a další kvalitní zboží made in, vyrobeno v rákosí a spol., bude dražší papů, nájemné, byty, domky, pozemky, služby, úředníci a policisté dostanou více pravomocí a grošáků, obyčejný i neobyčejný člověk bude očipován a tím lépe sledován, více bude nařízení, trochu omezení a pro rozum se bude stále jezdit do Bruselu. Trochu přibude snědých spoluobčanů, některé dívčiny se zamilují, hoši se také pomilují zvykneme si na taharruš, národy se trochu multi-kulty promíchají, bez ohledu na výkřiky a horlivé debaty občanů, poddaných, konvičkářů a spol., již dávno je rozhodnuto, bez nás možná se trochu historie opakuje, ale v jiné formě.

Nechápavé

Budu prezident

dobytek007

Uprchlíci jednou vše zničí.