Avatar uživatele
dobytek007

Jak se vidíte za 5 či 10 let?

Jak se vidíte za 5, 10 let? Co budete dělat, kde budete bydlet, jestli vůbec budete mít kde bydlet?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? UltraFan před 3020 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Odpovím slovy jednoho profesora genetiky z Bratislavy. Novináři se ho ptali, jaké objevy lze v genetice očekávat za pět roků. Pousmál se a odpověděl: „dnes už neplatí, co jsem svoje studenty učil před půl rokem, a vy ode mně chcete slyšet, jak to bude za pět let“.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
UltraFan

Já si budoucnost představuji jen hezkou. Takže doufám, že budu mít vystudováno, budu mít kde bydlet, s přítelkyní se oženíme a budeme mít mrňouse … ale trošku se bojím, že realita bude jiná, že se všechno změní a za vinu tomu dávám uprchlickou krizi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
talka

V rakvi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Podľa štatistiky životnosti dôchodcov „…a v prach sa obrátiš“.
Ale pokiaľ budem vládať, budem žiť!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Vidím se normálně, užívat si života.Teda jestli mě někdo nemajzne přes palici, když tu máme ty hrdlořezi ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Tak zrovna kvůli uprchlíků si nebudu budoucnost kazit.
Ale zrovna teď ji růžově moc nevidím. Potřebuji nějaké impuls a zbavit se emocí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

tato společnost perspektivu 10 let nemá takže klííídek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Bude zde pokročilejší kapitalismus, levnější telky, tabletky, mobilky, phonky, čtyřkolové plechovice, a další kvalitní zboží made in, vyrobeno v rákosí a spol., bude dražší papů, nájemné, byty, domky, pozemky, služby, úředníci a policisté dostanou více pravomocí a grošáků, obyčejný i neobyčejný člověk bude očipován a tím lépe sledován, více bude nařízení, trochu omezení a pro rozum se bude stále jezdit do Bruselu. Trochu přibude snědých spoluobčanů, některé dívčiny se zamilují, hoši se také pomilují zvykneme si na taharruš, národy se trochu multi-kulty promíchají, bez ohledu na výkřiky a horlivé debaty občanů, poddaných, konvičkářů a spol., již dávno je rozhodnuto, bez nás možná se trochu historie opakuje, ale v jiné formě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

Budu prezident

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dobytek007

Uprchlíci jednou vše zničí.

před 3020 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek