zjentek

Jak se vhodně omluvit a dodatečně popřát, když si na narozeniny své milé člověk vzpomene následující den po nich?

Včera měla Emma Stone narozky, 31 roků. Někteří zapomněli, což je celkem průser, Twiter, FB etc., nic. Stydí se a chtějí chybku napravit. Jak na to mazaně? (Ještě, že neměla kulatiny, no já jsem…)

Odpovědi
ivzez

Omluva by byla vhodná v případě, že ji znáte osobně.
Jinak stačí dodatečně popřát. (Myslím, že jí to bude jedno.)

aliendrone

Tohle může napravit jedině zjentek, protože je JEDINÝ, komu ES leží na srdci! Tudíž jsi i nejvhodnější k volbě metody omluvy, ale za mě PLS – zavřete před tím okna i dveře! THX! ;) :D :D