Lgee

Jak se ve snu dostat do tajné místnosti a co se v ní může nacházet?

Dnes se mi zdálo že sem byl v jakési budově asi nějaký hrad, chodili tam nějaké bytosti já sem se tam procházel tak aby mě nikdo neviděl, chtěl sem jít do nějakých dveřích ale byli zaterasene? Nevěděl sem jak to dostat pryč, jak byste místnost otevřeli a co se v ní může pravděpodobně nacházet?

Odpovědi
Lurius

Tohle by ti mohlo dostatečně odpovědět, ale varuji tě, možná budeš mít noční můry :)

http://youtu.be/8tLTGkLv­NxI