perry001

Jak se ve hře Radio tycoon dostanu dál? Postavil jsem vše co bylo možné a teď mi panáček pořád jenom stojí a hraje hudba

jak se dostanu dál?mám pořád nula posluchačů a nemůžu přikoupit ani žádná CD
Doplňuji:
mosoj co to má společného s rozluštěním záhady trvalé erekce? :D :D

Odpovědi
anonym

Když panáček jenom stojí a nic nedělá tak to zajímalo vědce. Ale když přitom hraje hudba, tak to může souviset s trvalou erekcí. Ale ta je nebezpečná. Jinak kdo by měl něco poslouchat, něco číst, něco stahovat? Všichni už jsou zahlceni internetem. http://kf.fyz­.fce.vutbr.cz/pub/mi­kroskop_hluk/tic­ho/