Avatar uživatele
Brozma

Jak se vaše kočka zranila.

Jak se vaše kočka zranila a jak jste to řešili?
Hlasujte v anketě a napište mi jestli jste to řešili vlastními silami, s veterinářem nebo na pohotovostní veterinární klinice

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4072 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

Jiné zranění

Doplňuji:
Nevím, co se jí přesně stalo, jestli se někde napíchla, nebo co, ale měla pod lopatkou díru…ale protože to nijak nekrvácelo a ani se nijak neprojevovala přišli jsme na to, až si tam intenzivním olizováním vylízala lysinu…a protože s návštěvami veterináře máme hodně špatné zkušennosti, ona se hrozně se bojí a brání se až neskutečnou agresivitou (minule mi prokousla prst a manžela podrápala tak, že z něj kapala krev a přitom doma je to normání mazel) tak se jí bojí i veterináři (a to už jsme byli u několika), takže jsme tomu nechali volný průběh, protože se nezdálo, že ji to nějak hnisá, nebo něco podobného…a naštěstí se jí to zahojilo samo…děsím se toho, aže se jí staně něco, k čemu budeme veterináře opravdu potřebovat…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Jiné zranění

Zažila jsem u známého případ, kdy polodivoká kočka, která na sebe normálně nenechala sáhnout a nikdy nechodila dovnitř do domu, najednou dovnitř přišla, někde si tam zalezla a chovala se nezvykle klidně. Bylo to zvláštní, takže ji známý prohlédl a zjistil, že je postřelená a má v těle kulku. Bylo to na samotě, koček tam bylo víc, některé přítulné jiné polodivoké, jezdit k veterináři nebylo zvykem. Známý se rozhodl kočce vyoperovat kulku či brok /nevím už co to bylo/ sám. A povedlo se. Kdybych to neviděla na vlastní oči, tak snad neuvěřím, že si ta polodivoká kočka celkem v klidu nechala šťourat v kožichu. Nějak pochopila, že jí nic jiného nezbývá, než si nechat od lidí pomoci. A sama si pro pomoc přišla. Jak říkám, nikdy před tím ani potom by ji nikdo nedonutil do místnosti vejít, utíkala před námi už zdálky a vždycky si žila svým vlastním kočičím životem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Jiné zranění

Coby nezkušený lovec zkoušel můj kočka chtit v bytě vosu. No a od té doby vosy ani včely již neloví )) Žádné ošetření nebylo třeba, jen chvíli prskal, lízal si čumák a třepal hlavou..
Doplňuji:
Sorry – „chytit“ patří.
V té době byl ještě kotisko, takže k tomu muselo dojít zcela zákonitě. Jenže pokud je zvíře mimo byt, tak si toho majitel většinou ani nevšimne. Ten můj žije v bytě trvale, mám ho neustále na očích a k ničemu jinému nedošlo. Vše, co by mohlo způsobit nějaký malér však musí být mimo dosah zvířete.

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
shadow vj

Zranění způsobené zápasem s jinou kočkou

ukradla mu jidlo neposeda
Doplňuji:
ataki vodu

Upravil/a: shadow vj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Nehoda s ostrým či jinak nebezpečným nářadím či strojem (nůž, sporák atd..)

Doplňuji:
Vběhla mě do traktorový frézy na sníh když jsem uklízel výjezd z našeho družstva. Bohužel to nepřežila.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
with.love

Zranění způsobené zápasem s jinou kočkou

Doplňuji:
náš kocour už se popral hodněkrát. jdeme vždy k veterináři (teda pokud je to vidět že se popral…sám nám to asi nepoví :))

Upravil/a: with.love

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jiné zranění

Můj kocourek se nezranil. Toho střelil člověk lidumil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek