briketka10

Jak se Vám zobrazuje TV program na Seznam.cz ?? nevidím Primu Family, ale..

..na TV programu na Centrum.cz je vidět.. poradí mi někdo z Vás ? Děkuji – prohlížeč mám Mozillu Firefox

Odpovědi
TokFan

Také nevidím PFamily…

Tom20

Ani když klinu na celý TV program,tak to tam není,jen název,ale nic jiného;chyba systému,chtělo by je to upozornit :D

Bedy

Ne, vyzkoušel jsem několik systémů (Windows Vista, Windows 7 a Debian) a několik prohlížečů (Internet Explorer, Firefox, Opera, Safari) a ani na jedné se nezobrazuje – zřejmě chyba na Seznamu.

briketka10

Bedy,
na centrum.cz vidět je mrkni se ..