Gorouš

Jak se vám vydařil pracovní týden?

Musím přiznat, že pro mě byl velice těžký. Hlavně dnes. Ale zase na druhou stranu to dnes rychlé uběhlo. Nevím teda, jak vydržíme ten přechod ne letní čas, který je o víkendu. Hrozné, už vidím, jak se v pondělí ráno neprobudím…

Nejlepší odpověď
BEAES

Opravdu to byl náročný týden, docela vysilující, škoda, že se na víkend ochladilo. Na změnu času si budeme muset zvyknout, nic jiného nezbyde.

Další odpovědi
Kostík

milí Gorouši, na letní čas si zvykneš, jako my všichni ostatní a určitě v pondělí nezaspíš, protože čas se mění ze soboty na neděli, tak máš 24hodin na aklimitazici, to zvládneš, duď rád, že máš práci a máš důvod vstávat,
zdraví tě tě Kostík

oskar

Ja jsem měl tento tyden,jak se řika:Tyden blbec.

grifin

Gorouši,mě se vyplnil SEN,mám neděli 6 dní
v týdnu,ráno „gáblík“ sobě dám,na topola
nadávám,vezmu pejska na „spacír“,když já
potkám MINI-sukně,GOROUŠI,Děd­ku,BRZDI-CO TĚ
TO ZAS pokouší?
Motyčku,já vezmu,tulipánky okopávám,dobrým
lidem-pozdravení-dávám!

lindicka4478

Ne, tak mně to teda v práce nejde od ruky. Četla jsem totiž, že někde na severu už lidé nemusí pracovat 40 hodin týdně jak my tady v Československu. Proč jsou na tom všude lépe? Oni nevidí, že nám ničí zdraví když musíme pracovat až 40 hodin týdně? Podívejte se na https://leaksha­re.org/more-than-40-working-hours-a-week-leads-to-a-stroke-and-affect-the-heart-health/ a zjistěte pravdu!