Avatar uživatele
Kepler

Jak se vám přes noc spí líp?

Hladovější s doporučovanou večeří před 19:00, nebo malinko si dát šláftruňk, případmě se zbořit zcela?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, hapiky před 1905 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Doporučovaná večeře před 19.hod je nesmysl. Záleží na tom, v kolik hod se jde spát.
Když jdu ve 2 nebo v 5, těžko budu mít poslední jídlo před 19.hod.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Palpatine

Já hladový spát nikdy nechodím. Nesnesu to. Raději si něco malého zakousnu, něco z čeho mi nebude špatně. Naštěstí je má váha v normálu, takže se nemusím být toho, že bych přibral.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zbyndo

Ja dosť ťažko ZASPÁVM,všeobecné poznatky hovoria ísť späť na lacno.,,No máme tu ľudí,ktorí hovoria:Si sa zbláznil, ísť späť hladný?,to nejde.Myslim že tréner zjesť niečo ľahké,(ale nie jednu malú husicku), byť tak polosyty,to je dobre,aj sníčky sú krajšie,ešte konkrétne,už ležím k noc.spanku,je napr.23 h,niečo mi chýba,vstanem,na­triem chlebik s maštičkou potriem horcicou,a posypeme posekanou cibuľkou.Naho­dou,lahôdka pre spaním…a krásne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Chodím spát pozdě, tak jím někdy i ve 3 ráno 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

My, praľudia, z čias lovcov mamutov, vieme, že hladný do spánku môže len ten, kto musí hladovať a ten, komu je jedno, že sa hladný zobudí. „Najedz sa synku do polosyta, aby si mal sily na spánok a ráno pred východom slnka bol z teba mocný lovec,“ hovorila stará, až 30 ročná, pramatka…
Dodržujme zvyky našich predkov

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Mě je úpně jedno kdy večeřím i kolik večeřím. Zajímavý je u mě ale fakt, že když se večer najím tzv. dosyta, ráno mám hlad. Když nevečeřím, ani ráno(po probuzení) nemám hlad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Doporučovanou večeři max. 3 hodiny před spaním A šláftruňk. :{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Nějaké to pivo a spím jak kameň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

S žaludkem, co se kroutí hladem, se mi moc dobře nespí, protože je mi až zle od hladu. Když se zase najím, tak jsem ráno vyhládlá. Takže pokud mám před spaním hlad, tak si vezmu třeba jen plátek salámu nebo sýra, abych ošálila žaludek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Můj příbuzný si každý den v 17,55 pustí super pořad Prostřeno a je do rána nadmíru spokojen

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek