Kepler

Jak se vám přes noc spí líp?

Hladovější s doporučovanou večeří před 19:00, nebo malinko si dát šláftruňk, případmě se zbořit zcela?

Nejlepší odpověď
nyjono

Doporučovaná večeře před 19.hod je nesmysl. Záleží na tom, v kolik hod se jde spát.
Když jdu ve 2 nebo v 5, těžko budu mít poslední jídlo před 19.hod.

Další odpovědi
Palpatine

Já hladový spát nikdy nechodím. Nesnesu to. Raději si něco malého zakousnu, něco z čeho mi nebude špatně. Naštěstí je má váha v normálu, takže se nemusím být toho, že bych přibral.

zbyndo

Ja dosť ťažko ZASPÁVM,všeobecné poznatky hovoria ísť späť na lacno.,,No máme tu ľudí,ktorí hovoria:Si sa zbláznil, ísť späť hladný?,to nejde.Myslim že tréner zjesť niečo ľahké,(ale nie jednu malú husicku), byť tak polosyty,to je dobre,aj sníčky sú krajšie,ešte konkrétne,už ležím k noc.spanku,je napr.23 h,niečo mi chýba,vstanem,na­triem chlebik s maštičkou potriem horcicou,a posypeme posekanou cibuľkou.Naho­dou,lahôdka pre spaním…a krásne

briketka10

Chodím spát pozdě, tak jím někdy i ve 3 ráno 😁

led

My, praľudia, z čias lovcov mamutov, vieme, že hladný do spánku môže len ten, kto musí hladovať a ten, komu je jedno, že sa hladný zobudí. „Najedz sa synku do polosyta, aby si mal sily na spánok a ráno pred východom slnka bol z teba mocný lovec,“ hovorila stará, až 30 ročná, pramatka…
Dodržujme zvyky našich predkov

hapiky

Mě je úpně jedno kdy večeřím i kolik večeřím. Zajímavý je u mě ale fakt, že když se večer najím tzv. dosyta, ráno mám hlad. Když nevečeřím, ani ráno(po probuzení) nemám hlad.

quentos

Doporučovanou večeři max. 3 hodiny před spaním A šláftruňk. :{)>

dubraro

Nějaké to pivo a spím jak kameň.

iceT

S žaludkem, co se kroutí hladem, se mi moc dobře nespí, protože je mi až zle od hladu. Když se zase najím, tak jsem ráno vyhládlá. Takže pokud mám před spaním hlad, tak si vezmu třeba jen plátek salámu nebo sýra, abych ošálila žaludek.

Kryšpín

Můj příbuzný si každý den v 17,55 pustí super pořad Prostřeno a je do rána nadmíru spokojen