Zlatý

Jak se vám přes noc spí líp?

Hladovější s doporučovanou večeří před 19:00, nebo malinko si dát šláftruňk, případmě se zbořit zcela?

Nejlepší odpověď

Bronzový

Doporučovaná večeře před 19.hod je nesmysl. Záleží na tom, v kolik hod se jde spát.
Když jdu ve 2 nebo v 5, těžko budu mít poslední jídlo před 19.hod.

Další odpovědi:

Pokročilý

Já hladový spát nikdy nechodím. Nesnesu to. Raději si něco malého zakousnu, něco z čeho mi nebude špatně. Naštěstí je má váha v normálu, takže se nemusím být toho, že bych přibral.

Pokročilý

Ja dosť ťažko ZASPÁVM,všeobecné poznatky hovoria ísť späť na lacno.,,No máme tu ľudí,ktorí hovoria:Si sa zbláznil, ísť späť hladný?,to nejde.Myslim že tréner zjesť niečo ľahké,(ale nie jednu malú husicku), byť tak polosyty,to je dobre,aj sníčky sú krajšie,ešte konkrétne,už ležím k noc.spanku,je napr.23 h,niečo mi chýba,vstanem,natriem chlebik s maštičkou potriem horcicou,a posypeme posekanou cibuľkou.Nahodou,lahôdka pre spaním....a krásne

Zlatý

Chodím spát pozdě, tak jím někdy i ve 3 ráno :-D

Zlatý

My, praľudia, z čias lovcov mamutov, vieme, že hladný do spánku môže len ten, kto musí hladovať a ten, komu je jedno, že sa hladný zobudí. "Najedz sa synku do polosyta, aby si mal sily na spánok a ráno pred východom slnka bol z teba mocný lovec," hovorila stará, až 30 ročná, pramatka...
Dodržujme zvyky našich predkov

Bronzový

Mě je úpně jedno kdy večeřím i kolik večeřím. Zajímavý je u mě ale fakt, že když se večer najím tzv. dosyta, ráno mám hlad. Když nevečeřím, ani ráno(po probuzení) nemám hlad.

Zlatý

Doporučovanou večeři max. 3 hodiny před spaním A šláftruňk. :{)>

Stříbrný

Nějaké to pivo a spím jak kameň.

Zlatý

S žaludkem, co se kroutí hladem, se mi moc dobře nespí, protože je mi až zle od hladu. Když se zase najím, tak jsem ráno vyhládlá. Takže pokud mám před spaním hlad, tak si vezmu třeba jen plátek salámu nebo sýra, abych ošálila žaludek.

Bronzový

Můj příbuzný si každý den v 17,55 pustí super pořad Prostřeno a je do rána nadmíru spokojen

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5584
Zlatý led 2974
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý annas 2519
Zlatý briketka10 2447
Zlatý Kepler 1850
Zlatý marci1 1826
Zlatý quentos 1707
Zlatý iceT 1585
Zlatý mosoj 1585

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.