paul1

Jak se Vám pozdávají někteří politici, kteří neustále buší různými argumenty do protivníků?

Jsou to většinou lidé, kteří uplatňují v praxi tzv. Leninské tézy. I když jsou už dávno za zenitem, ale ještě mohou být účinné. Jeden z citátů Lenina z roku 1920 zněl: Je třeba rozdělit a panovat. Je zapotřebí neustále útočit, zručně a účinně využívat každý, i ten nejmenší spor mezi nepřáteli, aby se snižovala důvěra mezi protivníky. Do argumentů se zamontuje zrnko pravdy a obklopí lživými výmysly. A i když je to už mnoho let,, tyto praktiky bradatého maniaka se stále uplatňují a vylepšují. A útočí se na všelico: na EÚ, NATO, pomocí různých falešných informací na vakcinaci atd. Útočí na slabiny a využívají lidskou důvěřivost, neinformovanost, i korozivní chování některých institucí v rámci naší společnosti.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že tak tomu bylo vždy. Jsme zaplavování desiformacemi a spousta lidí jim věří (stejně jako třeba auťáček). K tomu nám dopomáhej Bůh, demokracie a široká masmédia, amen!

Další odpovědi
elkon

To je prostě politika, házení špíny jeden na druhého. A aby to bylo pokryté, mají poslaneckou imunitu.

L.G.

Ještě zkusit naposledy z pameťníků vydolovat hlasy

xiperio

No a Babišovci mu to furt žerou.

autacek

V tomto se neshodneme, pokud vím, tak se neustále útočí na Rusko a NATO s armádou USA se roztahuje po celém světě. Nevím jak by se ti líbilo, kdyby Rus náš stát obklíčil ze všech stran?

Ale tak teď, po summitu v Ženevě, zůstala na seznamu nepřátel Ruska asi již jen ČR. Výborný výsledek naší diplomacie, máme být na co pyšni!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Keplere, jistě máš na mysli masmedia, co sídlí v Praze, a vyrábějí své fejky stylem CtrlC- CtrlV. Mýlit se může každý, ale novináři nenesou za desinformace žádnou odpovědnost. Podívej se na sebe, co s Tebou provedlo jednostranné informování: jsi schopný oslavovat antidemokratickou EU. EU nenáviděla Trumpa, tak ho nenávidíš taky. Znáš o něm jen z masmedií. Jednoduchý rukopis. 🙂

Kepler

Samozřejmě, že desinformovaný jsem taky, jako skoro každý, ale zrovna v případě Trumpa jsem ho nesnášel od začátku, bez ohledu na postoj EU. Hovořily za něj činy a ne masmédia.