e1232851@trb

Jak se Vám líbilo v Kanadě ?

jak se Vám líbí prostředí, povaha lidí a celkově životní úrověň.

nebo USA

Odpovědi
anonym

Nijak,nebyl jsem tam.

anonym

Miluji města duchů, pročež Kanadě je v tomto naprosto ideální… (Dlouhé prázdné ulice, města bez lidí a života obecně.)

ReHu

Doposud jsem neměla to štěstí se tam podívat, takže nemohu ani posoudit.
Ale líbí se mi skoro všude, tak asi líbilo.

lexx

a je to hodně daleko ?

anonym

Líbilo,ale ještě jsem tam nebyla ani prstem po mapě.

Lamalam

V Kanadě jsem byla jenom na skok, ale na Aljašce jsem strávila rok a půl. Tam se mi líbilo velice, jenom mi vadila zima v zimě a komáři v létě.