sesednizkola

Jak se Vám líbil seriál České televize Bohéma?

Viděl jsem zatím dva díly a musím říct, že až při tomto seriálu jsem plně ocenil kvality českých herců, zejména pana Javorského v roli Vlasty Buriana. Až na pár hluchých míst se mi serial zatím velmi líbí. Když to srovnám s tím co dnes Česká televize točí (např. nekoukatelny Já Mattoni) tak jsem přímo nadšený.

Nejlepší odpověď
Alesh

Já to sledoval jen tak velmi zběžně. Rovněž jsem zaznamenal v médiích různé „útoky“ směrem k tomuto seriálu. A dále i velmi nízké hodnocení na ČSFD.
Nicméně musím souhlasit, Vlasta byl výborně zahraný, upřímně řečeno, jeho zahrát není žádná pr*el.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/412011-bohema/prehled/

Další odpovědi
nyjono

Vypadá to, jako by ho sledovali všichni.
Nemohu napsat, jak se mi líbil, neviděli jsme žádný díl.

Zvědavý

Čekal jsem víc…

Zungu

Seriál Bohéma byl po dlouhé době kvalitní seriál.Také oceňuji výkon zejména Vladimíra Javorského, jako Vlastu Buriana.Perfektně nastudovaná role i pohyby a mluva, musel tomu dát hodně času a energie.Celý seriál byl velice pěkný a napínavý a dozvěděla jsem se hodně o známých hercích z té doby a vůbec, jak to probíhalo na Barandově i mimo něj.